Mobil uygulama geliştirme pazarı günümüzde her geçen gün hızlanarak genişlemektedir.

Kurumsal Mobil Uygulama Geliştirme Rehberi

Mobil uygulama geliştirme, kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden erişebileceği yazılımların tasarımı, programlanması ve dağıtılması sürecidir. Bu uygulamalar genellikle Android ve iOS gibi popüler işletim sistemlerinde çalışır.

Mobil uygulama geliştirme pazarı günümüzde her geçen gün hızlanarak genişlemektedir. Bu da mobil uygulama yapma ve mobil uygulama alanına yatırım yapmak isteyen şirketlere hedef kitlesini büyütebilmeleri için kaçırılmaz bir fırsat sunmaktadır.

Statista’nın yaptığı mobil uygulama geliştirme indirme verilerine göre 2023 yılında indirilen mobil uygulama sayısı yaklaşık 299 milyar, 2020 yılında ise 247 milyar küresel indirme sayısı olarak belirlenmiştir. Bu rakamlar, mobil uygulama yapma pazarının benzeri görülmemiş popülerliğini ve büyümesini yansıtmaktadır.

Bu büyümeye ayak uydurmak isteyen işletmeler ve bireyler için mobil uygulama geliştirme, artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Bizde Bursa Web Yazılım olarak Bursa mobil uygulama geliştirme firmaları arasında  25 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

İşimize verdiğimiz yüksek değer ve çalışma disiplinimiz, mobil uygulama geliştirme alanındaki uzmanlığımız ve deneyimimizle birleşerek, müşterilerimize başarılı ve kaliteli mobil uygulamalar sunmamızı sağlamaktadır.

Peki bizimle çalıştığınızda sizi nasıl bir başarı sürecinin beklediğini inceleyelim.

Mobil Uygulama Geliştirme Projelerimizde Nasıl Başarıya Ulaşıyoruz?

  1. Güçlü iletişim kuruyoruz.

Proje fikriniz ile birlikte bize ulaştığınız ilk andan itibaren sizi dikkatli bir şekilde dinleyip sizin proje hakkındaki beklentilerinizi iyice anlıyoruz.Uygulamanızda görmeyi istediğiniz özellikler üzerinde konuşuyoruz. Ayrıca varsa mevcut olan internet siteniz veya uygulamanız üzerinden sizi daha iyi tanımaya çalışıyoruz.

Sizin isteklerinizi ve görmeyi istediğiniz projeyi anladıktan ve sonra analiz aşamasına geçiyoruz.

  1. Analize önem veriyoruz.

Mobil uygulama geliştirmede başarıya ulaşabilmenin en önemli adımlarından biri iyi bir analizdir. Çünkü kapsamlı bir analiz sonucunda projenin; hedef kitlesi, ihtiyaçları, sahip olması gereken teknik özellikler, rakip uygulamaların güçlü ve zayıf yanları, pazardaki fırsatlar ve trendler belirlenmiştir.

Analiz sonucunda elde edilen bu bilgiler uygulamanın geliştirme süreci boyunca tasarımcılar ve geliştiriciler tarafından üzerinde durulması gereken noktalar hakkında bize bilgi verir.

  1. Sizi yansıtan tasarımlar sunuyoruz.

Sizinle yaptığımız detaylı görüşmeler ve kapsamlı analizler sonucunda tasarım aşamasına geçiyoruz.

Görsel tasarım, kullanıcıların bir uygulamayı ilk kez gördüklerinde edindikleri ilk izlenimi oluşturur. Bu nedenle, etkili bir tasarım oluşturabilmek, uygulamamızın başarılı olması için çok önemlidir. 

Bizde bu yüzden bu aşamada sizi daha iyi ifade edebilmek için marka kimliğinizi güçlendiren ve bulunduğunuz sektörü ifade eden tasarımlar geliştiriyoruz.

Her konuda olduğu gibi tasarım aşamasında da sizin fikirlerinize önem veriyoruz. Sizin için çeşitli tasarım opsiyonları hazırlıyoruz. Hazırladığımız tasarımlar arasından seçtiklerinizle projemizi geliştirme aşamasına gidiyoruz.

  1. Sizin fikirlerinizi önemsiyoruz.

Bursa Web Yazılım olarak, geliştirdiğimiz mobil uygulamalarda her zaman size ve müşterilerinize dayalı revizyonalarla mobil uygulamamızı iyileştirmeye önem veriyoruz. 

Bu revizyonlarla birlikte sizin sadece uygulamaya başlarken değil mobil uygulama geliştirme sürecinin her aşamasında  son ürün ile tatmin olabilmeniz için projeyi yakından takip edebilmenizi sağlıyoruz. 

  1. Sizi markette görünür hale getiriyoruz.

Ortaya kaliteli bir mobil uygulama koyabilmek kadar ortaya çıkan mobil uygulamanın başkaları tarafından da görünür olabilmesi önemlidir.

Biz  de Bursa Web Yazılım olarak Bursa SEO konusunda Bursa SEO firmaları arasında iddialıyız ve sunduğumuz SEO hizmetini geliştirdiğimiz mobil uygulamalar için de Mobil SEO olarak hayata geçiriyoruz.

Tanım olarak Mobil SEO, web sitelerinin ve uygulamaların mobil cihazlarda daha iyi kullanıcı deneyimi ve arama motoru sıralaması elde edebilmesi için optimize edilmesi sürecidir. Ve bizde Bursa Web Yazılım olarak Mobil Seo hizmetimizle sadece mobil uygulama geliştirme ile kalmıyoruz, geliştirdiğimiz mobil uygulamaları optimize ederek ulaşabildiğiniz hedef kitlenizin genişletilmesine ve firmanızın büyümesine yardımcı oluyoruz.

6. Kullanıcılarınızı mobil ugulamanızdan haberdar ediyoruz.

Sosyal medya, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan güçlü bir araçtır. Bizde hedef kitlenizi analiz ederek, onlara en uygun içerikleri üretmenizi sağlıyoruz. Bu sayede, uygulamanız hedef kitlenize ulaşmış ve potansiyel müşterileriniz de sizi tanımış oluyor.

Bursa Web Yazılım olarak sağladığımız sosyal medya yönetimi hizmetleri ile mobil uygulamanızın başarılı bir şekilde pazarlanmasına da yardımcı oluyoruz.

Bu şekilde sizde görünür olabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Kısacası, Bursa Web Yazılım olarak mobil uygulama geliştirmenin her aşamasında büyük bir titizlikle çalışarak, başarıya ulaşabilmeniz için projenizin her aşamasında üstün emek gösteriyoruz.

Kurumsal Mobil Uygulamaya Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir ?

  1. Mobil uygulamalar daha iyi bir kişiselleştirme deneyimi sunar.

Kişiselleştirmeler, kullanıcıların ilgi alanlarına, konumlarına, kullanım davranışlarına yani kısacası tamamen öznesinde kullanıcının olduğu eşsiz bir deneyim sunar.

Bu da kullanıcıyı onu ilgilendirmeyen gereksiz verilerden uzak tutar, atılan adımların direkt kullanıcıya ait olmasını sağlar.

  1. Mobil satış ve pazarlama imkanı sunar.

Kurumsal mobil uygulamalar, şirketlerin ürün ve hizmetlerini daha etkili bir şekilde pazarlamalarına ve satmalarına olanak tanır. Müşterilerin uygulama üzerinden alışveriş yapmaları, özel tekliflere erişim sağlamaları ve bildirimler aracılığıyla güncel kampanyalardan haberdar olmaları mümkündür. Bu, müşteri sadakatini artırabilir ve satışları teşvik edebilir.

  1. Mobil uygulamalar rekabet üstünlüğü sağlar.

Sektördeki rakiplerinden öne geçmek isteyen şirketler, müşterilere yönelik özel bir mobil deneyim sunarak rekabet avantajı elde edebilirler. İyi tasarlanmış bir mobil uygulama, şirketin diğerlerinden ayrılmasını sağlayabilir.

Kurumsal Web Sitesi mi Kurumsal Mobil Uygulama mı?

İşletmeniz ve kurumunuz için hem web sitesi hem de mobil uygulama geliştirme hizmeti almak maliyetli bir iş olabilir bu yüzden projeniz için ayırdığınız bütçenize ve yine projeniz için belirlediğiniz hedeflerinize göre iki hizmetten birini seçebilirsiniz.

Hem web sitelerinin hem de mobil uygulamaların kendine göre artıları ve eksileri olsa da mobil uygulamalar daha yüksek dönüşüm ve kazanç elde etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca mobil uygulamalar daha fazla kişiselleştirme ve operasyonel verimliliğin yanı sıra sundukları çok sayıda başka ayrıcalıkla sizi başarıya daha hızlı götürebilir.

Bursa Web Yazılım olarak sunduğumuz kurumsal mobil uygulama geliştirme hizmetinde, her aşamada sizinle güçlü iletişim kurarak projenizin beklentilerinizi karşılamasını sağlıyoruz. Güçlü analiz süreçleriyle projenizin ihtiyaçlarına göre en uygun çözümleri sunuyor, tasarım aşamasında sizin fikirlerinizi ön planda tutarak marka kimliğinizi güçlendiriyoruz. Sizin memnuniyetiniz ve başarınız, bizim önceliğimizdir.

Mobil uygulama geliştirme projelerinizde, kullanıcılarınıza özel bir deneyim sunmanın yanı sıra, satış ve pazarlama imkanlarınızı artırarak rekabet üstünlüğü elde etmenize yardımcı oluyoruz. Mobil SEO hizmetimizle uygulamalarınızın görünürlüğünü artırıyor ve hedef kitlenizin genişlemesine katkıda bulunuyoruz.

Bursa Web Yazılım olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, uzman ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla kurumsal mobil uygulama geliştirme konusunda size en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümlerle, mobil uygulama dünyasında başarılı bir adım atmanız için yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir