Bursa İnternet Sitesi

İnternet sitesi, internet üzerinde bulunan ve bir alan adı ile tanımlanmış, herkes tarafından erişilebilir, birbirine bağlı web sayfalarının bir koleksiyonudur. Web siteleri, çeşitli amaçlara hizmet etmek için bir kişi, grup, işletme veya kuruluş tarafından oluşturulabilir ve korunabilir.

İnternet sitesi tasarımları, içeriklerine göre de kategorize edilebilir. Bu kategorilerden en büyük olanlarından biri de bursa e-ticaret sitesi tasarımıdır. 

Bursa internet sitesi tasarımı yapan şirketler ise Bursa’da internet sitesi tasarımı konusunda profesyonel faaliyet gösteren şirketlerdir. 

Bursa Web Yazılım olarak, bizde Bursa’da profesyonel internet sitesi tasarımı konusunda faaliyet gösteren firmalardan biriyiz. Çeyrek asrı aşan tecrübemiz ve  siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerle bulunduğunuz sektörde sizi ilk sıralara taşıyan internet siteleri oluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

Bursa internet sitesi tasarımı yaparken kullandığımız uzman yaklaşımlar ve yaptığımız detaylı analizler sayesinde internet sitesi tasarımı konusunda bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize başarılı sonuçlar üreten hizmetler veriyoruz.

Sunduğumuz profesyonel internet sitesi tasarımı hizmetimizde müşterilerimizin istediği internet sitelerine sahip olabilmeleri için internet sitenizi geliştirmeden önce size internet sitesi tasarım örnekleri sunuyoruz.

Peki bizimle çalışmaya karar verdiğinizde sizi hangi aşamalar bekliyor olacak inceleyelim.

İnternet Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir internet sitesi tasarımının temel olarak 4 ana aşamadan oluştuğunu söyleyebiliriz.

  1. Araştırma ve Analiz

Bu aşama, verilen hizmetin kısa sürede uzun vadeli başarılar elde edebilmesi için kritik bir öneme sahiptir. Genellikle, Arama Motoru Optimizasyonlu (SEO) internet sitelerinin tasarımında titizlikle araştırılan bir aşamadır.

Her firma için müşterilerine hizmet verme noktasında, anahtar kelimelerin hedef kitleye ulaşmada büyük bir önemi vardır. Uygun anahtar kelimeler, sizi belirlediğiniz hedeflere ulaşmanızda büyük etkiye sahip olacaktır. Biz, bu aşamada sektörünüzle ilgili, sizi ve işinizi en iyi şekilde ifade eden anahtar kelimelerle çalışıyoruz.

Bursa Web Yazılım olarak sunduğumuz internet sitesi kurma hizmetiyle her müşterimiz için dijital ortamda onları en etkili şekilde ifade edilecek, profesyonel internet siteleri oluşturuyoruz.

  1. İnternet Sitesi Tasarımı

Bu aşamada sizi daha yakından tanıyoruz. Sizi ve bulunduğunuz sektörü araştırıyoruz. Sizi tanımamız yaptığımız tasarımında sizi ve işinizi daha yansıtmamızı sağlayacaktır. Bu şekilde müşterileriniz sizi daha yakından tanıma imkanı bulacaktır. Sizi tanıma imkanı bulan müşterileriniz de sizinle iletişime geçmek isteyecektir.

İnternet sitesi tasarımında özgünlük önemlidir, çünkü bu sizi rakiplerinizden ayırır. Biz, bu nedenle her zaman çalışmalarımızın özgün ve sizin markanıza özel olmasına özen gösteriyoruz. Sizi daha iyi anlamak için gerçekleştirdiğimiz tanıma sürecinin ardından, tasarım örnekleri arasından beğendiğiniz unsurları kullanarak sizin için benzersiz bir tasarım oluşturuyoruz. Bu sayede, özgün ve etkileyici bir internet sitesine sahip olarak rakiplerinizden ayrılmanızı sağlıyoruz.

İnternet sitenizi tasarlarken size hazir web sitesi örneklerinden sunuyoruz. Bunlar içinden en çok beğendikleriniz ile birlikte size en uygun web sitesini tasarlamaya başlıyoruz. 

Daha ekonomik bir çözüm arayan müşterilerimize bu aşamada ücretsiz web sitesi şablonları da sunuyoruz.

Ortak bir internet sitesi tasarımı belirledikten sonra bir sonraki aşamaya internet sitesi yapma aşamasına ilerliyoruz.

  1. İnternet Sitesi Oluşturma

Bu aşamada daha önce tamamladığımız hazir web sitelerinden de  beğendiğiniz tasarımlar ile birlikte bir internet sitesini kurma aşamasına başlıyoruz. 

İnternet sitelerinizi geliştirecek olan birçok bursa web tasarım firmaları arasından biz bu aşamada yaptığımız eşsiz analizlerle size rakiplerimizden benzersiz bir sonuç sunuyoruz.

Bu aşama tamamlandıktan sonra artık sizde sizi veya yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan bir internet sitesine sahip oluyorsunuz.

  1. İnternet Sitenizi Görünür Hale Getirme

Bu aşama sahip olduğunuz internet sitenizi müşterileriniz tarafından ulaşılabilir hale getirilmesini sağlayacak olan aşamadır.

Genel olarak internet siteniz ile müşterilerinize ulaşırken izleyebileceğiniz en popüler iki yol vardır. 

1. Yol: Organik olarak büyüme:

İnternet sitenizin içeriğinin, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kurallarına uygun olarak hazırlanması ve düzenli olarak güncellenmesi ile arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabiliriz. Bu, zaman alan ve çaba gerektiren bir süreçtir, ancak başarılı bir şekilde uygulandığında çok güçlü bir etkiye sahiptir. 

Avantajları: Bu şekilde güçlü bir yazılım firması ile çalışarak reklamlara göre aynı bütçe ile daha uzun vadeli ve kalıcı başarılar elde edebilirsiniz. Sürekli reklam vermektense, projenizin en başından itibaren web sitenizi SEO uyumlu hale getirmek, uzun vadeli başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu strateji, sizi ilerleyen süreçlerde daha memnun kılacaktır.

Bursa Web Yazılım olarak verdiğimiz profesyonel Bursa SEO hizmetimiz ile her zaman zirvede yer alan başarılara imza atıyoruz. 

Siz de bizden Bursa SEO hizmeti alıp mutlu müşterilerimiz arasında yer almak isterseniz SEO hizmetimizi satın alabilirsiniz.

2.Yol: Bursa Sosyal Medya Ajansı/Bursa Reklam Ajansı ile çalışmak: 

Müşterilerinize ulaşmak için tercih ettiğiniz bu ikinci reklam yönteminde bir sosyal medya ajansı ile çalışarak tüm reklam işlerinizin onlar tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Bursa sosyal medya ajansları sizin için sektör ve anahtar kelime aramalarını gerçekleştirirler. Ve özellikle internet sitesi reklamı vermek isteyen sizlere Google Reklamlar için Google Ads yönetimi sunabilirler. 

Google Ads, işletmelerin arama motoru sonuçlarında (SERP’ler) reklamlar yayınlamasına olanak tanıyan bir çevrimiçi reklamcılık platformudur. Google, dünyanın en popüler arama motoru olduğundan, Google Ads, işletmenizin potansiyel müşterilerine ulaşması için etkili bir yol olacaktır.

Avantajları: Bu şekilde organik reklam yöntemine göre daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Müşterilerinize ulaşmak için bir bursa sosyal medya ajansı ile çalıştığınızda doğru reklam yönetimleri ile dilediğiniz sonuçlarında neredeyse anında ulaşabilirsiniz. 

Bursa Web Yazılım olarak sağladığımız bir diğer internet sitesi hizmeti ise Bursa Reklam Yönetimi ve Bursa Sosyal Medya hizmetimizdir. Sizde kısa sürede zirvede yer almak için bizimle çalışabilirsiniz.

İnternet Sitesi Tasarım Fiyatları

Bursa’da yer alan şirketlerin başarılı bir dijital varlık oluşturması, etkileyici ve kullanıcı dostu internet siteleri ile mümkündür. Bursa Web Yazılım olarak, her müşterimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre onlara özel çözümler sunmak adına projelerin detaylarını inceledikten sonra onlara fiyat teklifimizi ileterek bir fiyatlandırma politikası ilerlemekteyiz. .Her projenin farklı gereksinimlere sahip olduğunu biliyoruz ve bu çerçevede özelleştirilmiş fiyatlandırma sunuyoruz.

Fakat genel olarak fiyatlarımızın değişmesine sebep olabilecek faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Proje Kapsamı: Sahip olmayı istediğiniz projenizin ihtiyaçları dolayısıyla projenizin karmaşıklığına bağlı olarak değişecek tasarım süreçleri,  geliştirme ve diğer hizmetlerin tamamlanma sürelerini etkilecektir.
  1. Projede Bulunması Planlanan Özellikler: İnternet sitenizin içerdiği özellikler ve fonksiyonlar, bizim için karışıklığı dolayısıyla proje fiyatlandırmasını etkileyen önemli bir faktörler arasındadır..
  1. Tasarım Özelleştirmeleri: Biz imza attığımız her projenin her aşamasında özgün olmasına önem veriyoruz. Bu yüzden size geniş tasarım değişikliği imkanları sunuyoruz. Yaptığımız bu tasarım sonucunda size de belirli ve yeterli bir sayıda revizyon hakkı sunuyoruz. Fakat özellikle daha büyük projelerde geniş kapsamlı değişiklik bazı ücretlendirmelere tabii tutulabilir.
  1. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu): İnternet sitesinin SEO uyumlu olması, uzun vadeli başarı için önemlidir. Bu hizmet, fiyatlandırmayı etkileyebilir.
  1. İçerikleriniz takibi (CMS): Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde sizinle karar verdiğimiz noktalardan biri de internet sitenizin veya mobil uygulamanızda içeriklerin kimin tarafından takviye edileceğidir. İnternet sitenizdeki içeriklerinizi sizinde sağlayabileceğiniz gibi bizde oluşturabiliriz. Bu noktada belirlenen başka bir madde ise internet sitenizde olması planlanıyorsa yabancı içeriklerin kim tarafından hazırlanacağı olabilir.

Sizi daha yakından tanımak ve yaptığımız işler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim sayfamızda bulunan telefon bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, projenizle ilgili detaylı bir teklif almak istiyorsanız, iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak bize projenizle ilgili bilgileri iletebilirsiniz. Formu doldurduğunuz takdirde size en kısa zamanda dönüş sağlamaya çalışacağız.

Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız! Bizimle bugün iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir