web tasarimyazilim cicek bannerweb designresponsive tasarımresponsive tablet tasarım

İş Adamı Gibi DÜŞÜNÜYORUZ;

Sanatçı Gibi TASARLIYORUZ.

Web Tasarım

için Yenilikçi Çözümler.

Web tasarım çözümlerimiz ile, İnternet’te işletmenizin bilinirliğini ve etkisini artırıyoruz.  

Uzman ekibimizle en yeni teknikleri kullanarak en iyi web sitelerini tasarlıyoruz. Hazırladığımız web siteleri sizin ve müşterileriniz beklentileri doğrultusunda hazırlıyoruz.

  • Web sitenizini Google ve diğer arama motorlarında kolay bulunabilecek şekilde tasarlıyoruz.
  • İstediğiniz şekilde size özel tasarlıyoruz.
  • Web sitenizi ziyaretçilerin kolay kullanabileceği şekilde oluşturacağız
  • Ziyaretçilerinizi etkileyecek içerik oluşturuyoruz
  • Web sitenizi şirketinizin en iyi satış elemanı haline getiriyoruz.
  • Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Uygun Uyarlanmış

Responsive Web Tasarım

Responsive web tasarım sayesinde web sitelerini farklı ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenmektedir.  Bu sayede cep telefonları ve tabletler gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Cep telefonunda web sitesinin görünmesi, mobil uyumlu olduğunu göstermez. Mobil uyumlu olması için, mobil cihazlarda sorunsuz görünmesi ve kullanıcılar için iyi bir ı deneyimine sahip web sitesi olmalıdır.

Hazırladığımız tüm projelerde bütün cihazlarda en iyi kullanım rahatlığını sağlayacak şekilde, responsive web tasarım yapılmaktadır.

Responsive Web Design

web strateji tasarım

Web Tasarım Stratejimiz

Başarılı olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bunu yapmak için birlikte yol haritası planlayıp hedeflerinize uygun adımları beraber atıyoruz.

web yazılım kodlama

Web Yazılım

Web yazılım yani kodlama web sayfasının temelini oluşturur. Bunun için iyi kodlanması gerekir. Güncel yazılım teknikleri kullanarak web sitenizin daha hızlı, saldırılara karşı daha güvenli ve Google gibi arama motorlarında daha itibarlı olmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım

Etkili Tasarım

Geliştirdiğimiz web tasarımlarında müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektöre özel tasarımlar geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerin sıkılmadan web sayfasında daha fazla vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Web sitelerinin mobil cihazlardan ziyaret edilme oranları gün geçtikçe artmaktadır.  Web siteleri ekran boyutlarına duyarlı olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Böylece her cihazda mükemmel görünür.

arama motoru optimizasyonu

Google Uyumlu

Google ve diğer arama motorlarında sitenizin üst sıralarda listelenmesi için özel web tasarım teknikleri kullanıyoruz. Böylelikle siteniz üst sıralarda çıktığı için daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmiş olur.

sosyal medya

Sosyal Medya

Sosyal medyanın gücü sanal dünyada adını duyurmak isteyen işletmeler için önemi gün geçtikçe katlanarak artmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı etkin şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Başlamak için hazır mısın?

Web design bizim için 20 yıllık bir tutku. Sizi de bu tutkuyu paylaşmaya davet ediyoruz.