yandex kurumsal mail ücretli mi oldu

Yandex Mail Ücretli Oldu

Yandex mail, rakiplerine göre ücretsiz paket sunduğu için bugüne kadar özellikle kurumsal web tasarım projelerinde tercih nedeni olmuştu. Yakın zamanda Yandex 360 sürümüne geçerek yeni arayüz ve özelliklerle karşımıza çıkmıştı. Günümüzde pek çok firma web sitelerinin sunduğu mail sunucu hizmetini tercih etmek yerine avantajlarından dolayı Yandex kurumsal mail hizmetini tercih etmişlerdi. Yeni Kurumsal Yandex360 hesabı eklemek isteyen pek çok kulanıcı çıkan ekranları görünce aklına ilk gelen soru – Yandex mail ücretli mi oldu ? – Evet artık 24 Mayıs 2022’den itibaren maalesef Yandex mail ücretli oldu.

Yandex Mail 17 Nisan 2023 tarihinden itibaren tamamen ücretli mi oluyor?

17 Nisan 2023 tarihinde geçerli olacak yeni şartları öğrenmek için tıklayın

Yandex Mail Ücretli mi ? – Yandex kurumsal mail ücretli mi?

Ama bugüne gelindiğinde şartlar değişti ve Yandex kurumsal mail hesaplarının artık ücretsiz olarak oluşturulmasını engelledi. Fakat mevcut hesaplar için şimdilik bir değişiklik bulunmuyor. Önceden açmış olduğunuz kurumsal hesaplar için 1000 kurumsal mail ve 10 GB disk kullanımı devam etmekte.

Yeni kurumsal mail hesabı eklemek istediğinizde, sizi kurumsal ve ödeme bilgilerinizi girdiğiniz sayfaya yönlendirmekte. Yeni kurumsal hesaplar için farklı ödeme planları bulunmakta. Bunlardan en uygun olan paketi 249 ruble den başlamakta. Bu ödemeyi göze alsanız bile sizden Rusya’ya ait vergi numarası istemektedir. Muhtemelen Rusya’ya uygulanan ambargo nedeniyle sadece Rus şirketlerinin ödemeleri alınabilmektedir.

Yandex uzun zamandır ücretsiz olarak sunduğu mail hizmetini 17 Nisan 2023 tarihinden itibaren ücretli hale getireceğini duyurdu.

Eski ücretsiz plana ait açıklama sayfası için tıklayın.

Yandex kurumsal mail ücretleri hakkında güncel fiyatları öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirisiniz. https://bursawebyazilim.com/yandex-kurumsal-mail-ucretleri/

Yeni Yandex Kurumsal Mail hesabı eklemek istediğinizde işlem ekranları aşağıdaki gibi gelmekte;

Yandex mail ücretli oldu
Yandex 360 hesabı seçimi

Rusya vergi numarasını girin. Diğer ülkelerin vergi numaraları kabul edilmiyor.

Diğer ülkelerin vergi numaraları kabul edilmiyor.

Rusya kayıtlı firma bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Basic plan 1 kullanıcı 1 aylık 996 Rus Rublesi

Outlook 2013 Yandex Mail Kurulumu Resimli

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir