seo ajansı

İyi bir SEO şirketi arıyorsanız aramayı bırakın çünkü doğru yerdesiniz.

SEO Nedir?

Bursa SEO ajansımız arama sonuçlarında müşterilerimizin web sitelerinin daha fazla ziyaretçi alması için çalışmalar yürütüyor.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motoru sonuçlarında bir web sitesinin sıralamasını yükselten ve bunun sonucunda siteyi daha fazla kişinin ziyaret etmesini sağlayan süreçtir. Arama motoru sıralamasında daha yüksek sıralamada gösterilen internet siteleri potansiyel olarak daha çok ziyaretçi alır.

SEO birçok farklı tekniği kapsayan ve sürekli değişen bir süreçtir. Bizde değişen SEO algoritmalarına uyum sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bir web sitesinin sıralamalarını iyileştirmenin birçok yolu vardır ve biz sizin için en etkili yöntemleri kullanıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda Bursa , Türkiye veya Dünya çapında yapılan aramalarda sizi ilk sırada çıkaralım.

Neden SEO
Ürün ve hizmet bulmak için yapılan aramalarda ilk sırada çıkmanız potansiyel müşterilerinize ulaşma şansınızı arttır.

 • Neden Biz

  2008 yılından bu yana şirketlerin web sitelerinin performanslarını artırmak için SEO çalışmaları yapmaktayız. Tecrübemiz ve işimize olan sevgimizle en iyi çalışmalara imza atıyoruz.

 • Makul Fiyat

  Satın alınabilir makul fiyat politikamız ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

 • Destek

  Tüm müşterimize telefon üzerinden yardım alabilecekleri teknik destek hizmeti sunuyoruz.

 • Raporlama

  Çalışmalarımızın sonuçlarını düzenli olarak müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

en iyi seo ajansı

Web siteniz için Hızlı ve Ekonomik İnternet Pazarlama Çözümlerine ihtiyacınız varsa hemen TEKLİF ALIN.

SEO Uzmanımız En kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Bursa SEO çalışması ile sektörünüzde Google ve diğer arama motorlarında sitenizin ilk sıralarda listelenmesini sağlıyoruz.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO çalışmasına başlamadan önce sektörel anahtar kelime analiz çalışması yapılır.

İnternet sitesini optimize etmek, içerikleri belirli anahtar kelimeleri daha fazla geçirecek şekilde düzenlemeyi ve HTML kaynak kodlarını değiştirmeyi de içerebilir. Sitenizdeki link sayısını arttırmakda benzer etkiyi yapacaktır.

Bu çalışmaların sitenizdeki içeriklerin düzenlenmesi ile yapılmasına site içi seo çalışmaları denir.

Site içi seo çalışmalarında önceden belirlenen anahtar kelimelerin site içerisindeki yoğunluğu, özgün görsel kullanımı ve site altyapınızın iyi şekilde kodlanılmış olması önemlidir.

Siteniz haricindeki kaynaklar tarafından yapılan link alımları ve tanıtımlar ise site dışı Seo kapsamına girmektedir.

Site dışı Seo çalışmalarında en etkin yöntemlerden biri referans şeklinde sitelerin tanıtabilmesini sağlayan backlink yöntemidir.

Seo fiyatlandırması nasıl yapılır?

Web sitesi tasarlamak sadece yayınlamakla bitmemektedir. Hazırladığınız sitenizin kitleler tarafından görürünür olmasını sağlayan bu optimizasyonlar Seo kapsamına girmektedir.

Seo çalışmaları sizin doğal yollarla aldığınız ziyaretçi trafiğinizdir. Günümüzde kullanılan büyük arama motorları da bu şekilde çalışır.

Son yıllarda artan Seo çalışmalarının önemi özellikle rekabetin fazla olduğu alanlarda görülmektedir. Dolayısıyla Seo hizmetinizin ücreti de bu doğrultuda şekillenecektir.

SEO Çalışmalarının Önemi

 1. Daha fazla ziyaretçi kazanmanıza yardım eder: kullanıcıların çoğu arama sonuçlarında çıkan sadece en üstteki 4-5 internet sitesine tıklar. Bu yüzden web sitenizin arama motoru sonuçlarında en üstte çıkması çok önemlidir.
 2. Sosyal alanda güveni arttır: internet sitenizin Google, Bing gibi arama motorlarının sonuçlarında ilk sıralarda çıkması firmanızın potansiyel müşterileriniz tarafından güven ve bilinirlik kazanmasında önemli bir adımdır.
 3. Firmanızın size getireceği kazancı arttırır: Arama sonuçlarında rakiplerinize göre daha üst sıralarda sıralanmanız daha fazla kullanıcıya ulaşabilme şansınızı arttır.
 4. Kullanıcı deneyimini arttırma: SEO sadece arama sonuçlarını geliştirmek ile kalmaz ayrıca kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi ve internet sitenizin kullanılabilirliğini arttırmayı hedefler.