Web sitesi tasarımı

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı şirketinizin en önemli parçalarından biridir. Web siteniz online vitrininizdir. Şirketinize, mağazanıza ne kadar önem veriyorsanız, Web sitenize de aynı özeni göstermeniz, aynı kaliteyi yakalamanız gerekmektedir. Biz sizin beklentilerinizi karşılayan bir web site hazırlamak için; web tasarımı hazırlamadan önce konusunda uzman müşteri ilişkileri uzmanımız müşterimizle görüşerek web site tasarımı ile ilgili beklentilerini dinler. Müşteri temsilcimiz web sitesi konusunda yönlendirme yaparak en doğru kararların verilmesi konusunda bilgilendirme yapar. Müşteri temsilcimiz sektör ve rakip firmalar hakkında bilgi alarak bu bilgiler doğrultusunda çalışmalarını yürütür. Sonrasında grafikerimiz müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak web tasarım çalışmasını hazırlar. Hazırlanan tasarım çalışmaları içerisinden seçim yapılarak site tasarım aşamasına geçilir.

Web Site Tasarımı iletişim halinde tamamlanır. Web sitesinden beklentileriniz karşılandıktan sonra web sitesi sizin onayınıza sunulur. Web site tasarımını onaylayana kadar web tasarım çalışmamız devam eder. Web site tasarımı konusunda müşteri beklentisi doğrultusunda arama motoru uyumlu ( seo ) ve yurtdışı ziyaretçilerine uyumlu web tasarımları da yapılmaktadır.

Web Site Tasarımı ndan beklenenler

  • Güvenli bir altyapıya sahip olmalı, dışarıdan gelecek saldırılara karşı güvenli olmalı,
  • Site içeriği, firmanızın faaliyet gösterdiği sektöre uyumlu olmalı.
  • Tarayıcılarda sorunsuz çalışması,
  • Ergonomik olmalı
  • Arama motorlarında ilk sıralarda listelenmesi
  • Web Sitesi Tasarımı
  • Siteniz hızlı bir şekilde açılmalı. (ziyaretçilerin sabrını zorlamayacak şekilde hızlı açılmalı)

Web tasarım firması arıyorsanız dikkatlı olmanız gerekir. Web sitesi yaptırma konusu beklentilerinizle çok alakalıdır. Web site fiyatı belirleme aşaması sizin beklentilerinizle alakalıdır. Beklentilerinize göre fiyat farklılıkları olur. Öncelikle bu konunun netleştirilmesi gerekecektir. İnternette veya mail yoluyla reklamı yapılan bedava site,ücretsiz site hazırlama, yada ucuz web sitesi gibi reklamları ciddiye almadan önce iki kere düşünmek faydalı olur. Mutlaka sonrasında sizden isteyecekleri fahiş bir ücret olacaktır.

Web site tasarımından istenen ücret web sitesini yaptıracağınız firmayı seçmede önemli bir kriterdir ancak nihai karar sadece web site fiyatına bakarak verilmemelidir. Web tasarımını yapacak firmasının kabiliyetleri ve tecrübesi ile tecrübesiz bir web tasarımcı için fiyatların kıyaslanması pek doğru olmayacaktır. Web tasarımı sadece resim ve yazılardan oluşmamaktadır. Arka planda binlerce satırdan oluşan bir yazılım vardır. Görüntüleri aynı olsa bile kötü kodlanmış bir web sayfasının sıkıntısını başlangıçta fark etmeseniz bile zamanla bunun sıkıntısını yaşamanız kaçınılmazdır.

Web site tasarımı konusunda 19 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Beklentiniz iyi bir web sitesi ise sizi de müşterilerimiz olarak görmekten büyük mutluluk duyacağız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir