Dijital Asistan

Günümüzde Dijital Asistanlar

DİJİTAL ASİSTANLAR BİZE BİRÇOK NOKTADA YARDIM EDİYOR

Bulunduğumuz çağda Dijital Asistan lar ailesi günden güne gelişim ve artış göstermektedir. Her geçen gün hayatımızı kolaylaştırmak için aileye yeni bir üye katılmaktadır. Siri, Alexa , Cortana, Assistant..

Tabiiki de biz de bu uygulamalar ilk çıktığında her ne kadar ortaya çıkış amacının haricinde kullansakta işin eğlence kısmından biraz uzaklaştıkça hayatımıza sağladığı kolaylıklardan daha çok yararlanmaya başlıyoruz.  Artık alarm kurarken, hava durumunu kontrol ederken, borsayı yoklarken hatta yakın arkadaşımızı arayıp mesaj bırakırken bile sesli arama teknolojisinden yararlanabiliyoruz.

GELİŞMELERİN REKLAM ÇALIŞMALARINA ETKİLERİ

Bu gelişmeler günden güne SEO ve Google Ads reklam çalışmalarını ciddi anlamda ilgilendirmeye başlamıştır. Özellikle ülkemizde de son yıllarda bu tür sorguların arama kapasitelerinde ciddi yükseliş görünmektedir. Bu nedenle öncelikle anahtar kelime çalışmaları yaparken bu tarz sorguların da hacimlerine bakmak fazlasıyla önemli hale gelmiştir. Bu şekilde daha net aramalar ile nitelikli müşteriye daha kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıca  daha az faydalı ve pahalı reklam hizmetlerine karşı akıllıca ve ekonomik olanları tercih edebilirsiniz.

Reklam ve SEO konularında eğer çok tecrübeli değilseniz, mutlaka çalışmalarınız için uzmanlardan yardım almalısınız. Size bu teknolojik geçiş döneminde fazlasıyla maliyet avantajı sağlayacaktır. Ve sizi daha kolay başarıya ulaştıracaktır.

Bu konularda desteğe ihtiyacınız duyarsanız ‘Bursa web yazılım ekibi, yardımınıza hazır. Profesyonel ekibimiz size her zaman yardım edebilmek için bir tık yakınızda. Bu tür işlerle ilgilenenler için yeniliklere adım atmak ve  yapacağınız kurgularımızı bu yönleri de düşünerek yapmak önemlidir. Özellikle rekabetin zamanla arttığı bu sektörlerde size fazlasıyla yarar sağlayacaktır. Bu konularda daha fazla yardım almak isterseniz dilediğiniz yerde her zaman uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

DOĞRU MÜŞTERİYE ULAŞMAK İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Günden güne değişen ve yenilenen bu Google ağında bulunulabilir olmak için yeniliklere açık olmakta gerekir. Gelişmelerden  kopmamak için Bursa Web Yazılım ekibi her zaman güncel kalıyor. Sosyal medyada ve sanal dünyada olan gelişmelerden doğrudan etkilenen dijital asistanlar gitgide daha iyi bir ses algılama sistemine sahip olmaktadır. Yine aynı şekilde bu gelişmeler dijital asistanlarımızın müşteri kitlesini iyileştirerek daha geniş ve etkili bir çevreye hitap edilmesini sağlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir